Rejon PPP4 - 2021/2022

PRZEDSZKOLA

L.p. Pełna nazwa placówki Ulica Nr domu Psycholog Pedagog
1 CHRZEŚCIJAŃSKIE PRZEDSZKOLE MONTESSORI ul. Piastowska 27 Anna Michniewska Anna Ufnal
2 CHRZEŚCIJAŃSKIE PRZEDSZKOLE MONTESSORI NR 3 ul. Jagiellońska 5A Anna Michniewska Anna Ufnal
3 INTEGRACYJNY PUNKT PRZEDSZKOLNY DOBRY START ul. Pilotów 19 Magdalena Mętkowska-Walewska Urszula Rola
4 INTEGRACYJNY PUNKT PRZEDSZKOLNY DOBRY START - GDAŃSK WRZESZCZ ul. Pilotów 19c Grażyna Kołakowska Anna Ufnal
5 INTERNATIONAL PRESCHOOL OF GDANSK/ MIĘDZYNARODOWE PRZEDSZKOLE W GDAŃSKU ul. Sucha  29 Agata Zapolska-Downar Agnieszka Biłas
6 LITTLE HARVARD NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ul. Lęborska 3B Agata Zapolska-Downar. Agnieszka Biłas
7 NADMORSKIE PRZEDSZKOLE MONTESSORI O PROFILU JĘZYKOWYM W GDAŃSKU ul. Pomorska 48 Agata Zapolska-Downar  Wioletta Nowak
8 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "CHATKA PUCHATKA ZASPA" ul. Żwirki i Wigury 16 Anna Michniewska Katarzyna Sobaszek
9 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE EDU-MALUSZEK ul. Olsztyńska i Husa 3c Anna Michniewska Małgorzata Milewska
10 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE GEDANIA 1922 al. gen. Józefa Hallera 201 Małgorzata Borowska Urszula Rola
11 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KRAINA MALUCHA ul. Żwirki i Wigury 8 Agata Zapolska-Downar. Beata Molasy
12 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KULTURALNO-JĘZYKOWE MORELOVE ul. Obrońców Wybrzeża 15 Agata Zapolska-Downar. Agnieszka Biłas
13 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE LOGOPEDYCZNE MEGAMOCNI ul. Startowa 4a Grażyna Kołakowska Agnieszka Biłas
14 Niepubliczne Przedszkole Megamocni Strzyża w Gdańsku B. Chrzanowskiego 38a Grażyna Kołakowska  Agnieszka Biłas
15 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE TRAMPOLINA ul. Gospody 3b Łukasz Fanslau Beata Molasy
16 NIEPUBLICZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY O PROFILU BEHAWIORALNYM NIEBIESKI PUNKT ul. Leszka Białego 29 Magdalena Mętkowska-Walewska Anna Ufnal
17 NIEPUBLICZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY SZKRABOLANDIA PLUS ul. Gospody 19ab Elżbieta Regina Wenzel Wioletta Nowak
18 PRZEDSZKOLE BAJKOWA AKADEMIA ul. Malczewskiego  139 Magdalena Mętkowska-Walewska Anna Ufnal
19 PRZEDSZKOLE MONTESSORI BAMBINI 3 ul. Kapliczna 25 Anna Michniewska Agnieszka Biłas
20 PRZEDSZKOLE MONTESSORI KONICZYNKA ul. Jagiellońska 5a Elżbieta Regina Wenzel Urszula Rola
21 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "STOKROTKA" ul. Arkońska 25 Elżbieta Regina Wenzel Urszula Rola
22 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL GDAŃSK ul. Jagiellońska 46 Agata Zapolska-Downar. Agnieszka Biłas
50 Przedszkole Niepubliczne Smart Kids 2 ul. Sucha 31 Grażyna Kołakowska Grażyna Bejster
23 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE WESOŁY DELFINEK ul. Pomorska 19 Elżbieta Regina Wenzel Katarzyna Sobaszek
24 PRZEDSZKOLE NR 34 IM. MARII KONOPNICKIEJ W GDAŃSKU ul. Jagiellońska 12 Grażyna Kołakowska Małgorzata Milewska
25 PRZEDSZKOLE NR 40 DLA DZIECI ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI W GDAŃSKU al. Rzeczypospolitej 11A Magdalena Mętkowska-Walewska Urszula Rola
26 PRZEDSZKOLE NR 48 W GDAŃSKU ul. Tysiąclecia 13 Agata Zapolska-Downar Agnieszka Biłas
27 PRZEDSZKOLE NR 49 W GDAŃSKU ul. Śląska 35A Magdalena Mętkowska-Walewska Agnieszka Biłas
28 PRZEDSZKOLE NR 5 W GDAŃSKU ul. Zbigniewa Burzyńskiego 10a Anna Michniewska Bernarda Gabryś
29 PRZEDSZKOLE NR 51 W GDAŃSKU ul. Piastowska 102 Anna Michniewska Anna Ufnal
30 PRZEDSZKOLE NR 54 "FANTAZJA" W GDAŃSKU ul. Piastowska 92B Agata Zapolska-Downar. Beata Molasy
31 PRZEDSZKOLE NR 57 W GDAŃSKU ul. Kołobrzeska 71 Grażyna Kołakowska Urszula Rola
32 PRZEDSZKOLE NR 59 W GDAŃSKU ul. Obrońców Wybrzeża 4F Anna Erenc Urszula Rola
33 PRZEDSZKOLE NR 60 IM. JANA BRZECHWY W GDAŃSKU ul. Orłowska 19 Łukasz Fanslau Beata Molasy
34 PRZEDSZKOLE NR 62 W GDAŃSKU al. Rzeczypospolitej 5 Anna Michniewska Katarzyna Sobaszek
35 PRZEDSZKOLE NR 63 W GDAŃSKU ul. Pilotów 15 Iwona Turbiarz Wioletta Nowak
36 PRZEDSZKOLE NR 64 "KUBUŚ PUCHATEK" W GDAŃSKU ul. Gospody 20 Agata Zapolska-Downar. Agnieszka Biłas
37 PRZEDSZKOLE NR 66 "ŹRÓDEŁKO" W GDAŃSKU ul. Startowa 27 Anna Michniewska Anna Ufnal
38 PRZEDSZKOLE NR 86 W GDAŃSKU ul. Dywizjonu 303 27 Anna Michniewska Agnieszka Biłas
39 PRZEDSZKOLE NR 88 W GDAŃSKU ul. Janusza Meissnera 4 Anna Michniewska Agnieszka Biłas
40 PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 1 W GDAŃSKU ul. Jana Kilińskiego 5a Grażyna Kołakowska Urszula Rola
41 PUBLICZNE PRZEDSZKOLE BURSZTYNOWY KOMPAS al. Legionów 11 Małgorzata Borowska Agnieszka Biłas
42 PUBLICZNE PRZEDSZKOLE DZIESIĄTKA W GDAŃSKU ul. Konstantego Ciołkowskiego 10 Anna Michniewska  Bernarda Gabryś
43 PUNKT PRZEDSZKOLNY GDAŃSKIE LWY ul. Janusza Meissnera 13 Elżbieta Regina Wenzel Urszula Rola
44 PUNKT PRZEDSZKOLNY MONTESSORI SŁOWIAŃSKA WIEŻA ul. Obrońców Wybrzeża 23 Anna Erenc Agnieszka Biłas
45 PUNKT PRZEDSZKOLNY SMERFIKOWA CHATKA ul. Rzepichy 4 Iwona Turbiarz Beata Molasy
46 PUNKT PRZEDSZKOLNY SOTIS ul. Mikołaja Gomółki 11 Małgorzata Borowska Urszula Rola
47 SOPOCKIE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ul. Jelitkowska 47 Anna Michniewska Bernarda Gabryś
48 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W GDAŃSKU - PRZEDSZKOLE SPECJALNE NR 72 O PROFILU TERAPEUTYCZNYM ul. Jagiellońska 14 Elżbieta Regina Wenzel Anna Ufnal
49 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W GDAŃSKU PRZEDSZKOLE NR 13 ul. Startowa 9 Anna Michniewska Małgorzata Milewska

SZKOŁY PODSTAWOWE

L.p. Pełna nazwa placówki Ulica Nr domu Psycholog Pedagog
1 BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL GDAŃSK - SZKOLA PODSTAWOWA ul. Tysiąclecia 29 Agata Zapolska-Downar. Agnieszka Biłas
2 CHRZEŚCIJAŃSKA SZKOŁA MONTESSORI ul. Jagiellońska 5 A Elżbieta Regina Wenzel Urszula Rola
3 ELEMENTARY INTERNATIONAL SCHOOL OF GDANSK/MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W GDAŃSKU ul. Sucha  29 Agata Zapolska-Downar. Agnieszka Biłas
4 KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KAZIMIERZA W GDAŃSKU ul. Pilotów 1 Iwona Turbiarz Wioletta Nowak
5 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "NASZA SZKOŁA" ul. Konstantego Ciołkowskiego 10 Anna Michniewska Bernarda Gabryś 
6 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO GDAŃSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO GEDANIA 1922 ul. Kołobrzeska 75 Agata Kowalska Ewa Częścik
7 SZKOŁA PODSTAWOWA AKADEMII DOBREJ EDUKACJI IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO ul. Kołobrzeska 75 Magdalena Mętkowska-Walewska Urszula Rola
8 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 IM. ADAMA MICKIEWICZA W GDAŃSKU ul. Jagiellońska 24 Agata Kowalska Ewa Częścik
9 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W GDAŃSKU ul. Arkońska 17 Anna Michniewska Bernarda Gabryś
10 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 IM. GEN. JÓZEFA HALLERA W GDAŃSKU ul. Zbigniewa Burzyńskiego 10 Agata Zapolska-Downar. Ewa Częścik
11 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 60 W GDAŃSKU ul. Chłopska 64 Iwona Turbiarz Małgorzata Milewska
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 69 IM GENERAŁA STANISŁAWA SOSABOWSKIEGO W GDAŃSKU ul. Zielony Trójkąt 1 Małgorzata Borowska Urszula Rola
13 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 W GDAŃSKU ul. Orłowska 13 Łukasz Fanslau Beata Molasy
14 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 79 W GDAŃSKU ul. Kołobrzeska 49 Anna Erenc Agnieszka Biłas
15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 IM. BUDOWNICZYCH PORTU PÓŁNOCNEGO W GDAŃSKU ul. Opolska 9 Agata Kowalska Urszula Rola
16 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM. TADEUSZA MAZOWIECKIEGO W GDAŃSKU ul. Szyprów 3 Grażyna Kołakowska Katarzyna Sobaszek
17 ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1 W GDAŃSKU - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO ul. Jagiellońska 14 Elżbieta Regina Wenzel Anna Ufnal
18 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA W GDAŃSKU ul. Startowa 9 Anna Michniewska Małgorzata Milewska
19 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 W GDAŃSKU - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANA PAWŁA II ul. Janusza Meissnera 9 Iwona Turbiarz Wioletta Nowak
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH I MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 75 Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W GDAŃSKU ul. Subisława 22 Elżbieta Regina Wenzel Beata Molasy

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

Lp. Pełna nazwa placówki Ulica Nr domu Psycholog Pedagog
1 AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA MŁODZIEŻY W GDAŃSKU al. Legionów 13a Elżbieta Regina Wenzel Urszula Rola
2 BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL GDAŃSK - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ul. Tysiąclecia 29 Agata Zapolska-Downar Agnieszka Biłas
3 CHRZEŚCIJAŃSKIE AUTORSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ul. Jagiellońska 5 Elżbieta Regina Wenzel Urszula Rola
4 HIGH INTERNATIONAL SCHOOL OF GDANSK/ MIĘDZYNARODOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GDAŃSKU ul. Sucha  29 Agata Zapolska-Downar Agnieszka Biłas
5 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DR. WŁADYSŁAWA PNIEWSKIEGO W GDAŃSKU ul. Jana Pestalozziego 7/9 Anna Erenc Wioletta Nowak
6 LICEUM AKADEMII DOBREJ EDUKACJI IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO ul. Kołobrzeska 75 Magdalena Mętkowska-Walewska Urszula Rola
7 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE "COLLEGIUM GEDANENSE" ul. Sztormowa 9 Elżbieta Regina Wenzel Urszula Rola
8 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ALTERNATYWA CENTRUM NAUKI ul. Zbigniewa Burzyńskiego 10 Agata Zapolska-Downar Urszula Rola
9 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MUNDUROWE SPARTAKUS ul. Kołobrzeska 75 Iwona Turbiarz Ewa Częścik
10 NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTALCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI RĘCZNEJ W POLSCE ul. Kołobrzeska 77 Agata Kowalska Ewa Częścik
11 SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MARCINA GORTATA W GDAŃSKU ul. Janusza Meissnera 9 Iwona Turbiarz Wioletta Nowak
12 TECHNIKUM AKADEMII DOBREJ EDUKACJI IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO W GDAŃSKU ul. Kołobrzeska 75 Magdalena Mętkowska-Walewska Urszula Rola
13 XIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARIANA MOKWY W GDAŃSKU ul. Jana Pestalozziego 11/13 Łukasz Fanslau Katarzyna Sobaszek 
14 XV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ZJEDNOCZONEJ EUROPY W GDAŃSKU ul. Pilotów 7 Elżbieta Regina Wenzel Agnieszka Biłas
15 XXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI ul. Kołobrzeska 77 Agata Kowalska Ewa Częścik
16 ZESPÓŁ SZKÓŁ ENERGETYCZNYCH BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 10 W GDAŃSKU ul. Mikołaja Reja 25 Elżbieta Regina Wenzel Urszula Rola
17 ZESPÓŁ SZKÓŁ ENERGETYCZNYCH W GDAŃSKU TECHNIKUM NR 13 W GDAŃSKU ul. Mikołaja Reja 25 Elżbieta Regina Wenzel Urszula Rola
18 ZESPÓŁ SZKÓŁ KREOWANIA WIZERUNKU W GDAŃSKU - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 9 IM. XYMENY ZANIEWSKIEJ ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 35 Elżbieta Regina Wenzel Małgorzata Milewska
19 ZESPÓŁ SZKÓŁ KREOWANIA WIZERUNKU W GDAŃSKU - TECHNIKUM NR 9 IM.XYMENY ZANIEWSKIEJ ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 35 Elżbieta Regina Wenzel Małgorzata Milewska
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO - XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE-SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W GDAŃSKU ul. Subisława 22 Elżbieta Regina Wenzel Beata Molasy
21 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 IM. W GDAŃSKU - XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II ul. Janusza Meissnera 9 Iwona Turbiarz Wioletta Nowak
22 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH I MISTRZOSTWA SPORTOWEGO IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO XII SPORTOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W GDAŃSKU ul. Subisława 22 Elżbieta Regina Wenzel Beata Molasy

PLACÓWKI SPECJALNE

L.p. Pełna nazwa placówki Ulica Nr domu Psycholog Pedagog
1 INSTYTUT WSPOMAGANIA ROZWOJU DZIECKA PRZEDSZKOLE SPECJALNE DLA DZIECI Z ZABURZENIAMI AUTYSTYCZNYMI ul. Jacka Malczewskiego 139 Magdalena Mętkowska-Walewska Anna Ufnal
2 NIEPUBLICZNA PODSTAWOWA SZKOŁA SPECJALNA IM. PAWŁA ADAMOWICZA ul. Jagiellońska 11 Magdalena Mętkowska-Walewska Katarzyna Sobaszek
3 NIEPUBLICZNA SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY IM. PAWŁA ADAMOWICZA W GDAŃSKU ul. Jagiellońska 11 Magdalena Mętkowska-Walewska Katarzyna Sobaszek
4 Specjalny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 28 Magdalena Mętkowska-Walewska Urszula Rola
5 SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 37 IM. SZARYCH SZEREGÓW W GDAŃSKU ul. Piastowska 35/37 Elżbieta Regina Wenzel Katarzyna Sobaszek
6 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 2 BRANŻOWA SZKOŁA SPECJALNA I STOPNIA NR 20 IM. ŚW. MATKI TERESY Z KALKUTY ul. Zgody II 6 Grażyna Kołakowska Anna Ufnal
7 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 2 SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY NR 2 IM. BŁOGOSŁAWIONEJ MATKI TERESY Z KALKUTY W GDAŃSKU ul. Zgody II 6 Grażyna Kołakowska Anna Ufnal